0 Makaleler

Makaleler(0)

0-Makaleler
vergi 0.00
Tüm 0.00
-25 %
Mini Araba GPS Tracker Motosiklet GPS Bulucu Concox MOPLUS Su Geçirmez Kesim Yağ 9-18VDC Hareket Uyarısı Google Gerçek Zamanlı Izleme

Mini Araba GPS Tracker Motosiklet GPS Bulucu Concox MOPLUS Su Geçirmez Kesim Yağ 9-18VDC Hareket Uyarısı Google Gerçek Zamanlı Izleme

₺ 36.99
₺ 49.32
Sipariş verilebilir

Mal

-55.98/piece-70.93/piece-46.99/piece-28.49/piece-56.49/piece
Satın almadan önce önemli uyarı :
(1) bu motosiklet gps takip cihazı MOPLUSSadece 2 G GSM şebekesi ile çalışabilir. 3 G, 4 G veya 5 G ağını desteklemiyor. Ülkeniz 2 G ağını kapattıysa, mağazamızda 3 G GPS izleyiciyi seçmenizi öneririz.
(2) bu coutries zaten 2 G GSM ağını kapattı, bu yüzden bu ürünü kullanamazlar : Singapur, kore, kuzey kore, japonya, yeni zelanda, avustralya, Anlamak!
(3) bu MOPLUS benzer fonksiyonları ile motosiklet için 3 G sürüm GPS izci gerekiyorsa, 3 G araç altında sipariş lütfenGPS izciGT-06 E :

Genel bakış :
MOPLUS motosiklet gps takip cihazı
Işte MOPLUS geliyor, seni kesinlikle sersemletecek bir motosiklet gps takip cihazı. IP65 toz geçirmez ve su geçirmez kılıf ile birleştiğinde, zorlu koşullarda arıza hakkındaki endişelerinizi ortadan kaldırır. En basit tasarımı kullanarak, MOPLUS karmaşık kablolama olmadan yakıt ve gücü kesmek için yararlı bir yeteneğe sahiptir. Ayrıca, akıllı güç yönetimi mekanizması maksimum pil koruması sağlar. MOPLUS, motor kiralama, izleme ve filo yönetimi için en iyi seçimdir.

Ana Özellikleri : * Mediatek Istihbarat Yonga Seti
MT200, güç tüketimini büyük bir marjla azaltan yüksek performanslı işleme chipest-MTK6261 D.While 'i benimsemekte, konumlandırmanın doğruluğu büyük ölçüde artmaktadır.
* Mini boyut ve pürüzsüz görünüm
MT200 çok hafif ve küçüktür, bir yandan tutabiliriz. MT200, her yerde saklanmak için çok kolay. hırsızı güzel arabanızdan uzak tutun.
* IP65 toz ve su geçirmez
MT200, zorlu ortamlarda kararlı çalışmayı sağlamak için yüksek hassasiyetli kabuğa sahiptir. sadece tozdan korkmaz, aynı zamanda su ile sıçramaktan da endişelenmeyin.
* Tel kesme alarmı
Cihazın elektrik kaynağı kesildiğinde, kesme alarmını etkinleştirir. Bu durumda MT200, SOS numaralarına ilgili SMS gönderecek ve çevrelerdeki numaraları arayacaktır. çağrı 3 döngü tutar.
* Aşırı hız alarmı
Araba sınırlı bir süre içinde ortalama sınırlı bir hızda hareket ettiğinde, cihaz kullanıcıya aşırı hız alarmı SMS gönderir. bu şekilde, arabanın kullanımına dikkat edebilir ve beklenmedik kazadan kaçınabiliriz.
* Pil şarj cihazı olmadan çalışır
Ultra-düşük güç tüketimi-pil güç kaynağı benimseyerek MT200, pil güç tüketimi ihmal edilebilir ve pil zarar vermez, tekrar tekrar günlük şarj kurtulmak izin.
* Düşük Pil Alarmı
Pil düşük olduğunda, cihaz düşük pil alarmı aktif olacaktır. pil 10% 'den az olduğunda, SMS gönderecek : “dikkat! dahili pil düşük! "SOS numaralarına. uyarı mesajı sahne arkasına yüklenecek.
* Titreşim Uyarısı
Araç birkaç tmes için titreştiğinde, titreşimli alarm tetiklenir. Cihaz hemen titreşimli alarm mesaj gönderecek.
* Hareket Uyarısı
ACC kapalı ve GPS sabit durumu altında, cihaz hareket alarmı bilgilerini gönderirAraç önceden ayarlanmış mesafeden (100-1000 m) hareket ettiğinde, alarm yolları tarafından yapılandırılabilirSMS, platformda GPRS veya telefon görüşmesi.
* Geo-çit uyarısı
Cihaz izleme platformu üzerinden cihaz için jeo-çit spesifik bir alan ayarlayabilirsiniz, daha sonra cihaz alana girdiğinde veya çıktığında, platforma alarm bilgileri gönderir.
* Yağ/elektrik kesme
Telefon anormal bir alarm aldığında, platform üzerinden izleyiciye yağ kesme komutu gönderebiliriz. Emin olmak için güvenlik araç, izci sadece gösterir kesmek için yağ zaman GPS, geçerli bir pozisyon durumu ve hızı daha az 20 km/saat.
* Pil Koruma
Motosikletin akü voltajı belirli bir değere düştüğünde, pil koruma fonksiyonu devreye girer. Düşük pil uyarısı gönderildikten sonra cihaz güç tasarrufu moduna geçecek. Güç tasarrufu modunda, cihaz çevrimdışı, GPS kapalı ama titreşim uyarısı hala çalışıyor! Not : bu fonksiyon ACC tel ile doğru bağlantı gerektirir (ACC tel sabit elektriğe bağlanamaz); aksi takdirde, cihaz pil koruma durumunda uyanamaz.

Sss
Concox grubumuza desteğiniz için teşekkürler. Burada bazı sss yüksek dikkat gerekir. Umarım bazı soruları çözmenize yardımcı olabilir.
1. s : GPS izleyicim etkinleştirilemiyorsa veya çevrimdışı olamazsa ne yapabilirim?
A : Bize GPS izleyicinizin imei'sini söyleyebilirsin.
Daha sonra sırasıyla bir komut PARAM #, GPRSSET # ve durum # telefonunuzu SMS ile gönderebilir ve bu cevabı bize iletebilirsiniz. Imei'nizi ve bu yanıtı aldığımızda, bu sorunu daha kolay ve verimli bir şekilde çözmenize yardımcı olacağız.
2. Q : Concox GPS izleyiciniz için garanti nedir?
A : Çoğu tüketici elektroniği için, satıcı sadece bir yıl garanti sağlar. Concox GPS izleyicimizi satın alırsanız ve platformumuzu ömür boyu kullanım için kullanırsanız, üç yıl garanti vereceğiz.

Daha fazla bilgi

renk:
First Year Platform, Life Time Platform
GPS type:
GPS Tracker
ekran Boyutu:
altında 2 inç
pil Ömrü:
30 saat ve
gps modülü:
Evet
özellik:
Su geçirmez
Model Adı:
MOPLUS
Ürün Boyutu:
80(L)*43(W)*13(H)mm
gerilim:
12V
Çıkış Gücü:
0.2W
Marka Adı:
AUTOPMALL
Main Unit Weight:
48.5g
Network and Band:
2G GSM/GPRS, Quad Band 850/900/1800/1900 MHz
GPRS:
Class 12, TCP/IP
Memory:
32+32MB
GPS Module and accuracy:
MTK high sensitivity chip; Accuracy
GPS Channels:
66
Backup Battery:
270mAh/3.7V
Working Time:
3 hours
Working Voltage:
9-18VDC
Operating Temperature:
-20 to +70 Degree Celsius
Waterproof Level:
IP65
Tracking Platform:
Web server and APP (Android & iOS)

Mallar kategorisinde